Реклама

Розклад приміських маршруток на новорічні свята

Розклад приміських маршруток на новорічні свята
Розклад приміських маршруток на новорічні свята
422 0 0

Не жмись - поділись!

Маршрут №5 Бориспіль - Кийлів

1,2,3 січня 2021 року:

  • з м. Бориспіль: 6:25, 9:00, 14:00, 16:00, 18:00;

  • з с. Кийлів: 7:10, 10.00, 14:50, 16:50, 18:50.

Маршрут №9 Бориспіль - Любарці

1,2,3 січня 2021 року:

  • з м. Бориспіль: 5:20, 8:50, 12:15, 15:00, 17:40, 21:00;

  • з с. Любарці: 6:10, 9:40, 12:50, 15:50, 18:15, 21:30.

Маршрут №11 Бориспіль - Проців

1,2,3 січня 2021 року:

  • з м.Бориспіль: 5:40…

Маршрут №5 Бориспіль - Кийлів

1,2,3 січня 2021 року:

  • з м. Бориспіль: 6:25, 9:00, 14:00, 16:00, 18:00;

  • з с. Кийлів: 7:10, 10.00, 14:50, 16:50, 18:50.

Маршрут №9 Бориспіль - Любарці

1,2,3 січня 2021 року:

  • з м. Бориспіль: 5:20, 8:50, 12:15, 15:00, 17:40, 21:00;

  • з с. Любарці: 6:10, 9:40, 12:50, 15:50, 18:15, 21:30.

Маршрут №11 Бориспіль - Проців

1,2,3 січня 2021 року:

  • з м.Бориспіль: 5:40, 8:00, 13:30, 17:45;

  • з Проців: 6:40, 9:20, 14:45, 19:00.

Маршрут №12 Бориспіль - Головурів

1,2,3 січня 2021 року:

  • з м. Бориспіль: 7:20, 10:00, 15:30, 17:20, 19:10;

  • з c. Головурів: 8:30, 11:15, 16:30, 18:00, 19:45.

Маршрут №13 Бориспіль - Дударків

1 січня 2021 року:

  • з м. Бориспіль: 10:00, 14:10, 18:00;

  • з с. Дударків: 10:40, 14:45, 18:40.

Маршрут №18 Бориспіль - Кириївщина

1 та 7 січня 2021 року обслуговуватись не буде.

Маршрут №324 Проців - ст. метро Харківська

Із с. Проців:

  • 6:00 (5:45 Соф.) через с. Петропавлівське;
  • 7:45 Соф.; 7:50 (8:00 по вихідних); через с. Петропавлівське,
  • 8:50 через с. Гора;
  • 9:20 через с.Петропавлівське;
  • 10:00 через с. Петропавлівське;
  • 11:20 через с. Петропавлівське;
  • 11:50 через с. Гора
  • 14:00 через с. Петропавлівське;
  • 14:20 через Соцмістечко, 14:25 Соф. - 14:30 через Гора;
  • 15:10 через Петропавлівське;
  • 16:00 через с. Петропавлівське
  • 16:40 через Петропавлівське;
  • 17:20 через с. Гора;
  • 18:00 через Петропавлівське;
  • 18:50 через с. Гора;
  • 19:40 через с. Гора;

Зі станції метро Харківська:

  • 7:00 до Соф. через с. Петропавлівське;
  • 9:05 через с. Петропавлівське;
  • 10:25 через Петропавлівське;
  • 11:00 через с. Гора до Сальків;
  • 11:20 до Соф. через с. Петропавлівське;
  • 12:30 до соц.містечка чз с. Петропавлівське;
  • 14:00 через с. Гора;
  • 15:00 через с. Петропавлівське;
  • 15:50 через с. Гора;
  • 16:10 через Петропавлівське;
  • 17:00 через с. Петропавлівське;
  • 17:45 через Петровське
  • 18:30 через с. Гора, заїжджає в Затишне;
  • 19:05 до Соцмістечка через Петропавлівське;
  • 19:45 через с. Гора до Соф.;
  • 20:45 через с. Гора.
Показати більше

коментарі

Оновлення