Реклама
Усі категорії
Додати компанію

Маршрут 137Н Залізничний вокзал - Станція метро Харківська

Маршрут 137Н Залізничний вокзал - Станція метро Харківська
Маршрут 137Н Залізничний вокзал - Станція метро Харківська — Розклад маршруток
17 0 0

Не жмись - поділись!

Автобус №137Н Залізничний вокзал - Станція метро «Харківська»

Залізничний вокзал:  22:00, 23:30, 1:30, 3:00, 4:30

НСК "Олімпійський": 22:07, 23:37, 1:37, 3:07, 4:37    

Площа Л. Українки: 22:15, 23:45, 1:45, 3:15, 4:45    

Станція метро «Осокорки»:  22:37, 0:07, 2:07, 3:37, 5:07    

Станція метро «Позняки»: 22:41, 0:11, 2:11, 3:41, 5:11    

Вулиця Драгоманова: 22:47, 0:17, 2:17, 3:47, 5:17 

Вулиця Тростянецька: 22:54, 0:24, 2:24, 3:54, 5:24      

Станція метро «Харківська»: 23:00, 0:30, 2:30, 4:00, 5:30
          
Станція метро «Харківська» - Залізничний вокзал

Станція метро «Харківська»: 23:30, 1:00, 3:00, 4:30   

Вулиця Тростянецька: 23:37, 1:07, 3:14, 4:37 

Вулиця Драгоманова: 23:44, 1:14, 3:07, 4:44  

Станція метро «Позняки»: 23:51, 1:21, 3:21, 4:51   

Станція метро «Славутич»: 23:56, 1:26, 3:26, 4:56   

Печерський міст: 0:11, 1:41, 3:41, 5:11   

Площа Л. Українки: 0:17, 1:47, 3:47, 5:17    

Станція метро «Палац спорту»: 0:24, 1:54, 3:54, 5:24  

Залізничний вокзал: 0:33, 2:03, 4:03, 5:33

Перевізник: Київпастранс. Графік уточнюйте у диспетчера: 0800 504 411

Контактна інформація

Телефон компанії:

Адреса:

Київська область, Київ

коментарі